Автопідбір як прибутковий малий бізнес

Прибутковий малий бізнес

Сьогодні ми поговоримо про автопідбір як прибутковий малий бізнес, який можна почати з мінімальними вкладеннями. Купівля вживаного автомобіля – можливість добре заощадити. Але при цьому великий шанс отримати разом із машиною купу проблем. Недосвідченому покупцю можуть продати відреставроване авто після ДТП або машину, яка перебуває під заставою. Не говорячи вже про те, що нечесні продавці скручують пробіг.

Тому набирає популярності новий вид бізнесу – підбір автомобілів для покупки. Покупець просто наймає спеціаліста, який замість нього зможе правильно оцінити стан машини, переконатися в юридичній чистоті угоди, домовитися про справедливу ціну.

1. Особливості та формати бізнесу

У цій сфері два основні формати роботи. Перший – запуск повноцінної компанії, яка займатиметься підбором потрібних машин на вторинному ринку. Для старту буде потрібно офіс, а також цілий штат працівників: консультантів, автомеханіків, юристів.

Другий варіант – професіонал-одинак. Плюс такого формату він вимагає мінімальних вкладень.

Прибутковий малий бізнес

2. Що потрібно для початку бізнесу

Ще до запуску компанії з автопідбору складіть бізнес-план. Підрахуйте, скільки вкладень потрібно на старті, коли вони окупляться. Виходячи з цих розрахунків, ви зможете вибрати відповідний формат роботи.

3. Вибір приміщення та розташування

Щоб почати займатися автопідбором та відкрити бізнес, досить невеликого офісу, де ви прийматимете клієнтів. Деякі підприємці обходяться навіть без цього, воліючи призначати зустрічі із замовниками та обговорювати подробиці у кафе. Більшість часу все одно доведеться проводити на виїзді, оцінюючи машини.

Незалежно від того, чи виберете роботу з офісом або без нього, домовтеся з декількома автосервісами в різних локаціях, щоб можна було швидко перевірити авто. “Польовий” огляд все одно не дасть повної картини технічного стану автомобіля.

4. Перелік необхідного обладнання

Навіть якщо ви укласти договори зі СТО, все одно первинний огляд авто доведеться проводити самостійно. Для цього виїзному фахівцю знадобиться:

  • товщиномір — потрібен, щоб заміряти шар фарби, що допоможе визначити, чи автомобіль не побував у ДТП;
  • мультисканер – підключається до бортового комп’ютера для діагностики “нутрощів” машини;
  • планшет або ноутбук – він необхідний, щоб розшифрувати коди помилок з мультисканера та отримати відомості про авто з бази;
  • пусковик – цей пристрій допомагає запустити мотор, якщо акумулятор сів, що зустрічається досить часто.

Крім того, стануть у нагоді пластикові лопатки для розбирання салону, дзеркало для огляду двигуна, ліхтарик.

5. Які послуги можна надавати

Прибутковий малий бізнес

Є кілька варіантів послуг, які можна запропонувати потенційним клієнтам:

Разовий виїзд. Замовник хоче купити певний автомобіль, але сумнівається у чесності продавця. Він може викликати спеціаліста для перевірки машини.

Автопідбір протягом дня. Цей варіант підходить для тих, у кого на прикметі є кілька варіантів. Щоб вибрати найбільш підходящий, клієнт запрошує професіонала, який перевірить одразу кілька машин.

Вибір під ключ. Замовник має запит на конкретну модель. Ваше завдання – знайти її на вторинному ринку, повністю перевірити та домовитися про купівлю.

6. Де шукати замовлення

Запустивши власний бізнес із підбору автомобілів, як почати заробляти? Щоб залучити клієнтів, варто використати кілька каналів:

  • сайт компанії;
  • соціальні мережі;
  • контекстну рекламу;
  • онлайн-дошки оголошень.

Для цього потрібно створити профілі в популярних соцмережах і постійно постити цікавий контент: приклади з практики, поради покупцям тощо.

Читайте також: Вирощування часнику як бізнес

Ще один канал, який може у перспективі привести клієнтів – Youtube. Викладаючи тематичні ролики, ви наберете підписників, які будуть упевнені у вашій експертизі. При купівлі вживаного автомобіля, швидше за все, вони звернуться саме до вас.

7. Витрати на запуск бізнесу

Автопідбір як бізнес хороший тим, що, порівняно з іншими напрямками, стартові інвестиції тут невеликі. У початкові вкладення входить:

  • закупівля обладнання;
  • сайт та реклама.

Якщо у вас немає власного автомобіля, доведеться його купити. Потрібно постійно виїжджати в різні райони міста, передмістя. Тому власна машина для такого бізнесу потрібна. Автопідбір це дійсно прибутковий малий бізнес для України, але прибутковий тому що конкуренція поки низька, не втрачайте свій шанс заробити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *