Ідеї для бізнесу в інтернеті

Ідеї для бізнесу в інтернеті

Нижче представлені ідеї для бізнесу в інтернеті, як без особливих вкладень, так і з ними, які допоможуть бізнесмену початківцю отримувати дохід від заняття улюбленою справою.

 1. Продажі на маркетплейсах

Запустити продажі на маркетплейсах досить легко. Головне – попередньо дослідити нішу та конкурентів, виявити попит та вивчити умови співпраці, бо на різних майданчиках ці правила є різні. Продажі на онлайн-майданчиках зручні тим, що навіть за відсутності власного офісу та складу можна вести діяльність. Платформи візьмуть на себе зобов’язання щодо зберігання та транспортування замовлень.

 1. Створення власного інтернет-магазину

Реалізувати товари через інтернет можна набагато ефективніше, ніж у офлайні. Якщо пропоновані товари справді затребувані, то дохід може становити від кількох тисяч до кількох мільйонів доларів на місяць, залежно від собівартості товару та початкових капіталовкладень.

 1. Інфобізнес

Продаж знань – дуже популярний сегмент. Щоб вигідно продати знання, їх потрібно красиво запакувати та подати. Наприклад, навчальний онлайн-курс. Тема курсу може бути будь-якою: кулінарія, просування сайтів, в’язання, шиття, програмування, стильний гардероб, схуднення.

Ідеї для бізнесу в інтернеті

Головне подати себе як експерта і дати справді корисну інформацію клієнтам. Для запису курсу знадобиться гарна камера та сервіс для завантаження уроків. Витрати реклами теж вважаються вкладенням.

 1. Веб-майстер

Створення сайтів, верстка та налаштування можуть приносити гарний прибуток за наявності знань та умінь у веб-мастерингу. Цей вид бізнесу добрий тим, що на початку роботине знадобиться реєструвати ФОП. Вкладень теж практично не потрібно, за винятком реклами та складанням портфоліо. Якщо знань у цій сфері немає або потрібно підвищення кваліфікації, тоді можна пройти онлайн-курси зі створення сайтів, що буде вважатися вкладенням у бізнес.

 1. Блогерство

Для ведення блогу особливих витрат не потрібно. Можна почати розкручувати свій профіль і зовсім безкоштовно. Спочатку потрібно визначитися з тематикою, нішою. Потім важливо створити унікальний, цікавий, експертний контент, зацікавити аудиторію та поступово розширювати та просувати блог.

Ідеї для бізнесу в інтернеті

Взаємодія з інфлюєнсерами та іншими блогерами допоможе розкрутитися. Разом із зростанням кількості підписників зростатиме і вартість реклами у блозі. До того ж, часто підприємці співпрацюють з блогерами бартером, що теж тішить.

 1. Персональний консультант із харчування

Багатьом людям потрібний наставник у питаннях зниження ваги чи набору м’язової маси. Розраховувати щоденну норму харчування, води та клітковини, стежити за фізичною активністю та харчуванням, підтримувати та правильно налаштовувати клієнта, хвалити та надихати, коли потрібно – ось чим займається персональний консультант з харчування. Не обов’язково мати освіту нутриціолога чи дієтолога. Але треба зуміти донести до клієнта важливість збалансованого харчування та режиму.

 1. Онлайн-стиліст

Жінки часто потребують порад з підбору гардеробу та визначення відповідного їм стилю. Працювати стилістом можна онлайн, аналізуючи типаж фігури та стиль за наявними фото клієнта або через відеозв’язок. Фахівець допомагає з вибором нового одягу, дає рекомендації щодо кольорової гами, поєднання принтів та типів тканин, застерігає від непотрібних покупок. Для початку потрібно володіти певними знаннями в галузі стилістики та підбору одягу.

Ідеї для бізнесу в інтернеті

 1. Онлайн-бухгалтерія

Завдяки сучасним технологіям професія бухгалтера дозволяє людині працювати віддалено та вести не одну, а відразу кілька організацій. Але для цього потрібно мати відповідні знання та досвід роботи. На початку онлайн-діяльності клієнтів можна шукати на біржах та сайтах з вакансіями, а потім запрацює сарафанне радіо.

 1. Онлайн-викладання

Маючи глибокі знання у певній галузі, можна заробляти вчителем віддалено. Для цього знадобиться статус самозайнятого, комп’ютер із гарною вебкамерою та вільний час. Оголошення про уроки можна розміщувати на майданчиках в інтернеті або розпочати співпрацювати з якоюсь онлайн-школою.

 1. Перекладач

Володіючи іноземними мовами, можна заробляти пристойні гроші, сидячи вдома або мандрувати світом. Кожен вільний вибирати сам: влаштуватися перекладачем у компанію та працювати офлайн чи займатися професійною діяльністю віддалено. При досить хорошому рівні знань вкладень тут не потрібно.

 1. Інвестування

Маючи певні накопичення та бажаючи збільшити їх розмір, багато хто цікавиться інвестуванням. Це гарний варіант заробітку. Але перш ніж вкласти гроші у якийсь проект, потрібно ретельно вивчити всі нюанси та прорахувати можливі ризики. У сферу інвестувань потрібно занурювати обережно, вибираючи тільки надійні та перевірені методи.

Читайте також: Виготовлення свічок бізнес ідея

Будь-які ідеї для бізнесу в інтернеті для втілення в реальність потребують інвестицій: фінансів, часу, знань та досвіду. Як на початку, так і в процесі роботи у власну справу доведеться вкладати зусилля, знаходити нові способи вирішення проблемних ситуацій та вміти розмовляти з партнерами мовою дипломатії. Найпростіше і найефективніше розпочати будувати бізнес виходячи з того, яку базу має майбутній підприємець: що він знає, що вміє, чим цікавиться, яких цілей хоче досягти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *