Свій бізнес ідеї

Отже свій бізнес ідеї для України актуальні як завжди, тому ми зібрали у цій статті цікаві ідеї, які залишаться затребуваними та не вимагатимуть мільйонних вкладень.

1. Доставка здорової їжі

Відкрити та протестувати таку бізнес-ідею можна буквально за кілька тисяч доларів — для цього не потрібно орендувати приміщення чи створювати повноцінне кафе, можна зробити так звану dark kitchen, коли їжу доставляють лише кур’єри, без самовивезення. Спочатку можна не наймати персонал: замовлення брати наступного дня, готувати ввечері, а вранці розвозити по клієнтах. Коли клієнтів стане досить багато, таку самозайнятість можна поступово перетворювати на бізнес, взявши на роботу кухарів та кур’єрів. Зі зростанням інтересу до теми здоров’я, готові обіди з натуральних продуктів можуть стати чудовим варіантом для своєї справи. Почати найпростіше з самозайнятості, це найдоступніший спосіб працювати в легальному полі.

2. Івент-агентство

Займається організацією практично будь-яких заходів, але основний дохід їй приносять весілля та корпоративні заходи. Це складні завдання, потрібно бути готовим до постійних сюрпризів. Найчастіше агентство займається всім – від пошуку майданчика та стиліста до вибору сукні для нареченої.

3. Інтернет-агентство

Плюс такого бізнесу — не потрібний офіс та оборотні кошти. Спочатку агентство працювати може вдома. Клієнтів шукати можна за допомогою холодних дзвінків та у підприємницьких спільнотах.

4. Продаж старих книг

Незважаючи на постійні розмови про смерть книг, українці стабільно зізнаються у любові до читання. На прагненні читати можна заробити.

5. Соціальний бізнес

До соціального бізнесу зазвичай відносять компанії, які націлені не просто отримання прибутку, але й вирішення якихось важливих соціальних проблем. Наприклад, вони створюють робочі місця або виробляють товари для людей з обмеженими можливостями.

6. Ательє та пошиття одягу

Нині мають попит послуги швейних майстрів вдома. З метою просування вони публікують фото своїх робіт та відгуки у соцмережах, беруть участь у виставках та фестивалях, рекламуються в блогерів тощо.

7. Школа оратора

Світовий ринок онлайн-освіти у 2022 році досяг $227 млрд. Навчаються діти та підлітки, зростає попит на освітні послуги для дорослих. Причому йдеться не лише про зміну професії – люди намагаються підвищити кваліфікацію суміжними навичками чи просто шукають нового хобі. Освітній бізнес зараз – перспективний напрямок, який не потребує великих вкладень.

Читайте також: Ідеї для бізнесу в інтернеті

8. Домашня випічка десертів

Українці прагнуть золотої середини – жити без категоричних обмежень, але й піклуватися про себе та своє здоров’я. Деякі в рамках такого підходу віддають перевагу дієтичній випічці з мінімальною кількістю калорій. З’явилися бізнеси, що підтримують цей тренд.

9. Агентство перекладів

Займатися цим бізнесом можна і без знання мов – наприклад, використовувати посередницьку схему, коли агенція шукає замовлення та передає їх за відсоток професійному перекладачеві. Але починати простіше, якщо спочатку плануєте працювати самостійно.

10. Пішохідні екскурсії та інший турбізнес

Для задоволення попиту на внутрішній туризм важливо, щоб розвивався малий бізнес, який займається організацією відпочинку та екскурсій.

А який на вашу думку свій бізнес ідеї є найприбутковішим?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version