Цікаві ідеї для власного бізнесу

Цікаві ідеї для власного бізнесу

В даній статті ми зібрали для вас цікаві ідеї для власного бізнесу які успішно працюють в інших країнах.

Отже почнемо:

1. Картон для упаковки не потрібен: коли міцний пластик екологічніший за вторинний папір

Колись замислювалися, що екологічно чисте одноразове паперове пакування щорічно перетворюється на мільйони тонн відходів. І ось вже улюблена повсюдно упаковка не виглядає такою привабливою. Є бізнес-приклад із вирішенням цієї проблеми.

Стартап Boox – постачальник упаковки, що пропонує життєздатну та економічну альтернативу паперово-картонній упаковці та поліетиленовим пакетам. Для цього вони пропонують своїм клієнтам два власні варіанти. Boox Box – замінює картонну упаковку та транспортувальні коробки. Boox Bax – альтернатива кур’єрським пакетам та поліетиленовим мішкам.

Цікаві ідеї для власного бізнесу

Ідея стартапу в тому, що клієнт отримує не лише упаковку, а й послугу з підвищення її екологічності. Передбачається, що споживачі здають непотрібне упакування Boox на виробництво. Де мішки та коробки ремонтуються та повертаються для вторинного використання чи переробки в нову упаковку. Для цього компанія відкрила понад 6000 пунктів прийому, де за кожну коробку споживач отримує невелику винагороду. Таким чином, доставка в тарі Boox стає маловідходною. Підвищується екологічність продукту, який використовує упаковку від стартапу.

Упаковка Boox виконана з гофрованого поліпропілену. Він легкий, але міцний та не боїться води, а також 100% переробляється. Дизайн коробок виконаний таким чином, що кришка коробки надійно фіксується спеціальною липучкою. Не потрібно використовувати клейку стрічку, що також дає додатковий плюс до екології упаковки.

2. Багатофункціональна фанерна підставка під ноутбук

Як працюють майстри? Зазвичай вигадують для себе зручний предмет, а потім запускають його у дрібносерійне комерційне виробництво. На цьому етапі вдається зрозуміти, чи буде предмет популярним. У цьому допоможе краудфандінг.

Цікаві ідеї для власного бізнесу

Підставка для ноутбука 2Hold розроблена з урахуванням сучасних потреб користувачів. Максимальна продуктивність досягається завдяки оригінальному дизайну. Підставка призначена не тільки для ноутбуків, але й інших гаджетів. Крім цього, у спеціальні слоти вставляються ємності із закусками. І ось робочий столик перетворюється на перекусочний. І все це, щоб не вставати зі свого улюбленого дивану.

3. Інтернет-магазин електровелосипедів, що працює інакше, ніж інші

Американська компанія з доставки електровелосипедів Kitzuma, що належить BikeExchange, відрізняється від інших своїм підходом до клієнтів. Коли багато інших виробників та магазинів відправляють свій товар у розібраному вигляді з інструкцією, «Kitzuma» привозить зібраний, налаштований та змащений велосипед до дверей покупця. Для цього в компанії працюють професійні збирачі.

Для цього компанія відкрила нову операційну базу площею майже дві тисячі квадратних метрів. «Kitzuma» працює за моделлю B2B з різними продавцями товарів для велосипедів по всій країні. А зрештою виграє споживач.

4. Стань супергероєм коміксу за допомогою 3D-друку

Провідний виробник іграшок Hasbro представив нову серію іграшок Hasbro Selfie Series, де кожна іграшка персоналізується під клієнта. У цьому допомагає виробник обладнання для 3D-друку Fromlabs – цікаві ідеї для власного бізнесу.

Цікаві ідеї для власного бізнесу

Новий сервіс дозволяє користувачам зробити селфі за допомогою програми Hasbro Pulse, яку потім вони відправляють до лабораторії друку Hasbro. Зрозуміло, там встановлені 3D-принтери Formlabs, які друкують у високій деталізації. За допомогою 3D-друку селфі формується у формі мініатюрної іграшкової голови користувача. Клієнту залишається вибрати, якого героя її прикріпити. Для візуалізації доступні фігурки із серій Hasbro Marvel, Star Wars, Power Rangers, GI Joe та Ghostbusters.

Іграшкові голови друкуються із особливого полімеру, створеного на основі Formlabs Tough 1500. Сертифікований пластик, придатний для тривалого контакту зі шкірою людини. Застосовується у медичному виробництві. Іграшки Selfie Series виходять безпечними для експлуатації. Селфі-іграшки випускаються обмеженими серіями в міру набору необхідної кількості покупців.

5. Багаторазова водяна бомбочка-капітошка

Soppycid представила свій погляд на гру у водяні бомбочки для дітей різного віку. Вони створили багаторазові капітошки, які легко перезарядити після використання навіть у польових умовах. Для заповнення водою досить помістити іграшку під воду. Дорогі одноразові кульки йдуть у минуле! Крім цього, Soppycid усунула ще низку незручностей, властивих одноразовим кулькам. Багаторазові капітошки-бомбочки надійні та практичні, їх легко підготувати. Вони не протікають, на відміну від кульок, які можуть луснути в невідповідний момент і вимагають багато часу на їхнє приведення в робочому стані – від наповнення водою до зав’язування.

Багаторазові водяні кульки Soppycid виготовлені з м’якого силікону, що не містить латексу. Пристрій є куля, що складається з двох половин, які надійно скріплюються між собою магнітом. Залишається наповнити половинки водою, клікнути магніт і підкинути капітошку. Весело, легко і гра триває стільки, скільки вистачить сил та часу. Після цього іграшку достатньо промити, висушити і покласти на полицю до наступного разу. Вартість 4 кульок близько $18.

6. Ексклюзивні електричні скейтборди за доступною ціною

Bustin Boards – виробник та продавець скейтбордів, електронних дощок, аксесуарів та одягу з Південного Балтімору. Компанія найбільш відома своїми багатофункціональними високоякісними електродошками, які досить прості та швидкі. Працюють уже 20 років.

Їхня головна відмінність від інших виробників у тому, що всі дошки Bustin Boards виготовляються вручну з високоякісних матеріалів. Це гарантує довговічність транспорту та збереження експлуатаційних характеристик. Крім того, виробник оснастив свої дошки гібридними додатковими зручними функціями. Наприклад, увімкнення дошки від стусана або оригінальний Bluetooth-пульт з великим РК-екраном. Куди виводяться всі необхідні показники – швидкість, запас ходу, стан батареї. Всім дошкам доступна опція кастомізації.

Читайте також: Бізнес з мінімальними вкладеннями

Дошки оснащуються батареями Samsung, які дозволили збільшити потужність та запас ходу майже на 30%. Основною фішкою компанії є широкий асортимент цін. Дошки початкового рівня, доступні навіть школярам, ​​коштують від 189 доларів. А найпотужніший гібридний скейтбоард оцінюється майже тисячу. Їх поєднує один момент, що всі вони збираються вручну.

Як вам такі цікаві ідеї для власного бізнесу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *