Cube криптовалюта ITAMCUBE, огляд, відгуки

Cube криптовалюта

Cube криптовалюта ITAMCUBE – це постачальник послуг Play-with-Earn (PWE), який публікує неперевершені ігри на блокчейні. Ми цінуємо справжню розвагу ігор, так що і гра, і заробіток однаково цінуються в криптосередовищі.

CUBE Launcher, основна цінність якого полягає у підключенні користувачів та підключенні цінності, можуть отримати доступ до різного контенту в екосистемі, незалежно від обмеження середовища.

Платформа CUBE орієнтована на єдиний розважальний простір, де є доступ у будь-який час та в будь-якому місці. Він підтримує безмежні дії від ігор до медіа, електронна комерція та метавсесвіт, проектування як структура благотворного циклу, яка повертає прибуток користувачам за рахунок технології блокчейн, що об’єднує всі ці елементи.

CUBE пропонує всеосяжний сервіс платформи, який приносить поточну розсіяну платформу в один простір. Наприклад, ігри сервісів Steam, Netflix сервіси.

ОТТ-медіа та сервіси YouTube для самостійного створення відеороликів. Платформа CUBE надає середовище, в якому непотрібний досвід користувача може бути зменшений і більш творчі взаємодії можуть відбуватися шляхом залучення користувачів з різними інтересами в платформи через ширший спектр контенту від ігор до вебтунів, драм, ЗМІ та джерела музики.

Використовуючи соціальні та веб-потокові функції CUBE Launcher, він посилює зв’язок між користувачами та забезпечує безмежний розважальний досвід. Від текстового та голосового чату до автоматичного перекладу та озвучування персонажів, модуляція. Крім того, кожен може створити гільдії або групи та спілкуватися з іншими користувачами через веб-трансляції, щоб сформувати свій власний фонд.

Гаманець цифрових активів

Гаманець CUBE, який дозволяє шифрувати, зберігати та передавати активи, має швидку та просту систему підписки та управління. Головна особливість, зміна епохи від Web2 до Web3 полягає в тому, що дані з конкретного значення можна безпечно зберігати та обмінювати між користувачами. Гаманець CUBE був розроблений з акцентом на внутрішню цінність блокчейну і йде на крок вперед, пропонуючи вбудовані ПК і мобільні версії.

Cube криптовалюта

Він також підтримує короткий потік користувача для максимальної зручності. Куб гаманець, що реалізована в гібридній структурі, підтримує реєстрацію електронною поштою та є служба відновлення пароля для усунення поточних незручностей блокчейну гаманці цифрових активів.

Платформа CUBE може бути вільно доступна на мобільних пристроях та ПК без будь-яких обмежень, обмежень щодо пристрою. Платформа підтримує зв’язок між пристроями, забезпечує зручність для користувача та масштабованість, а також дозволяє управляти розподіленими історіями та активи інтегрованими з одним обліковим записом CUBE.

Платформа CUBE для ПК орієнтована в основному нп хардкорні ігри, пропонуючи ширший асортимент контенту. Це дозволяє користувачам зручно насолоджуватися контентом, який важко повністю насолодитися на мобільному телефоні в одному лаунчері. Крім того, ми будемо додати аватар в чат і контент користувача, спочатку представивши віртуальне спілкування, яка є основою екосистеми метавсесвіту.

Платформа CUBE для мобільних пристроїв в основному обслуговує казуальні битви та прості ігри та підтримує вміст, що більш підходить для мобільних сенсорних екранів. Це забезпечує контент, яким користувачі можуть насолоджуватися у невимушеній обстановці, та прості віртуальні дії з використанням аватарів в одному додатку обслуговування.

NFT-магазин

Платформа надає відкритий магазин, де користувачі можуть придбати NFT ресурси. Всі деталі покупки прозоро розкривається в блокчейні, що дозволяє користувачам безпосередньо оцінювати вартість NFT і приймати рішення про покупку.

Він також підтримує раннє залучення користувачів до нового контенту через попередній продаж NFT. Метод попереднього продажу налаштовується для кожного змісту і спеціальні переваги надаються першим користувачам, що беруть участь у попередній продажі, щоб забезпечити початкову лояльність та утримання.

Торговий майданчик NFT

Платформа CUBE надає торговельний майданчик, де користувачі можуть вільно торгувати NFT. Після первинного продажу NFT Marketplace надає негайні способи встановлення відносин між покупцями і продавцями, дозволяючи вторинну торгівлю.

Читайте також: Бізнес з мінімальними вкладеннями

Це дозволяє прозоро визначати вартість NFT та торгувати NFT, які ви хочете придбати за розумною ціною. Крім того, торговельний майданчик CUBE підтримує всі типи NFT. Від мистецтва, музики до торгових карток та ігрові предмети, цифрові активи, де безпека і прозорість важливі, можуть бути продані як NFT, а платформа CUBE буде підтримувати активне впровадження контенту користувача (UGC) через мінтинг і трейдинг.

Токен ITAMCUBE

Cube криптовалюта ITAMCUBE – це токен управління/службової програми екосистеми, що використовується для покращення ігрового процесу. У той же час CUBE використовується в гейміфікованих сервісах DeFi для заохочення справедливої ​​та приємної фінансової винагороди. У міру того, як CUBE виходить на нові вертикалі бізнесу, команда прагне підвищити корисність та присутність токена ITAMCUBE не тільки в криптоіндустрії, а й в розважальній індустрії в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *