Криптовалюта dKargo (DKA) огляд, відгуки

Криптовалюта dKargo (DKA)

Криптовалюта dKargo (DKA) — використовує технологію блокчейн для вирішення проблем довіри між учасниками, розкиданими по логістичній галузі, та створення ефективної логістичної мережі, заснованої на співпраці.

Особливості

 • Надання достовірної інформації за допомогою блокчейну – dKargo вирішує проблему довіри на розділених логістичних вузлах за допомогою блокчейну
 • Посилення зв’язку між учасниками за допомогою блокчейну та токеноміки — Створити логістичну мережу на основі співробітництва, що було неможливо у існуючій логістичній галузі.
 • Надає логістичні послуги Web3 – Від першої милі до останньої милі dKargo надає нові логістичні послуги Web3.
 • Надання відкритої логістичної платформи dKargo надає оптимізовану логістичну інформацію та маршрути, що було неможливо через розрізнену логістичну структуру.
 • Надійне керування інформацією про продукт. dFull можна довіряти, відстежуючи та керуючи інформацією про розподіл продуктів від першої милі до останньої милі.
 • Легкий та простий процес. Корпоративні компанії електронної комерції можуть скористатися послугою відразу після подання заявки. Це з тим, що блокчейн забезпечує спрощене однопрохідне додаткове обслуговування і процес укладання договору.
 • Ефективне ухвалення рішень. Логістична інформація відкрита, що допомагає оперативно приймати рішення.
 • Служба логістики Метабус. Вони прагнуть забезпечити рух логістики у віртуальному світі, а також загальні логістичні процеси електронної комерції онлайн/оффлайн.

Як використовувати:

 • Зберігання та управління запасами у розподільчому центрі
 • Керуйте замовленнями та доставкою
 • Логістична відповідь клієнта
 • Надання інформації про продукти електронної комерції
 • Забезпечує логістичну мережу метабусів
 • Логістична платформа великих даних, зроблених з mashup даних.

Надійне розуміння даних – dscanner надає різноманітну інформацію завдяки максимально прозорому відстеженню та управлінню логістичними потоками.

Криптовалюта dKargo (DKA)

Платформа бізнес-аналізу великих даних – (dScanner) – це платформа великих даних, яка не тільки надає прозору інформацію про логістику на платформах dFull, dKlip і dKargo, але також надає учасникам логістики (відправникам вантажу, складам, транспортним компаніям, страховим компаніям і т.п.). д.) аналітичну інформацію шляхом поєднання даних.

Виробництво: управління продажами, розробка стратегії, покращення продукції, управління запасами.

Дистрибуція/електронна комерція: CRM, аналіз торгових районів, вибір продуктів, управління запасами, цільовий маркетинг, відстеження дистрибуції.

Фінанси: токеноміка, страхові продукти, DAO.

Логістика: CRM, прогнозування продажів, вибір продуктів, покращення логістики, управління запасами.

Web3 Logistics Matching Platform, яка з’єднує вантажовідправників та клієнтів.

Перевірена платформа узгодження логістики

При виборі послуг логістичної агенції необхідно перевірити різні питання, такі як вибір компанії, вартість та якість обслуговування. Для перевірки потрібний менеджер з логістики з великим досвідом роботи, що легко вирішується за допомогою платформи MOD (Matching On dKargo).

Крім вартості, MOD надає більш якісні послуги, такі як продуктивність та особливий логістичний досвід, заснований на великих даних блокчейну. Надаючи стандартні логістичні послуги на основі Web3, ви можете заощадити гроші на логістиці, а оптимізувавши процес вибору компанії та логістики за допомогою AIROE (механізм оптимізації маршрутів AI), можна оптимізувати витрати та заощадити час.

Як використовувати:

 1. Підбір спеціальних логістичних компаній
 2. Порівняння рентабельних логістичних компаній.
 3. Перевірка якості логістичних послуг
 4. Стандартизований логістичний процес

LOD

Крипто-сервіс, який підключається блокчейн та логістика.

Блокчейн-сервіс, створений з використанням великих логістичних ноу-хау dKargo

Читайте також: Cube криптовалюта ITAMCUBE, огляд, відгуки

dKargo має великий досвід у галузі логістики та блокчейну. Ми надаємо технології з’єднання блокчейна з різними логістичними послугами. Зокрема, його оптимізовано створення масштабних логістичних сервісів на базі Web3.

Підключення до різних сервісних середовищ

LOD (логістика на dKargo) – це послуга, яка надає власну ноу-хау dKargo. Наприклад, LOD може надавати функції криптовалютних платежів невеликим логістичним платформам, таким як агенти доставки. Крім того, якщо вам потрібний блокчейн для забезпечення надійності логістичних даних, ви зможете надати API dKlip або dFull.

Ця послуга для:

 • Великих логістичних компаній, які потребують надійні логістичні дані.
 • Логістична компанія, яка потребує різних платежів
 • Стандартизований логістичний процес
 • Логістична компанія, якій потрібний логістичний процес Web3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *