Онлайн заробіток на іграх

Онлайн заробіток на іграх цілком реальний наприклад можна заробляти на ігровому трафіку від 1 до 5000 доларів, все залежить від вашого досвіду.

Мобільні оффери – що це?

Мобільним трафіком вважається використання користувачем смартфона або будь-якого іншого мобільного пристрою для пошуку товару/послуги та здійснення дії в інтернеті (купівлі, підписки, реєстрації, встановлення програми та ін.). Мобільний трафік може приходити на десктопну версію сайту, мобільну версію сайту або автоматично перекидатися у додаток магазину рекламодавця. Відповідно, дії будуть або не зараховуватимуться в залежності від якості інтеграції рекламодавця: більшість з них вже пов’язали всі свої майданчики воєдино крос-трекінгом, тому замовлення не губляться, якщо раптом користувача редиректить з однієї версії ресурсу на іншу. Проте, варто звертати увагу на опис офферу та правила роботи з ним: ті рекламодавці, які ще не встигли «налаштуватися», вказують на відсутність можливості оплачувати такі замовлення.

Мобільні оффери – це зовсім інша річ. Вони поділяються на дві категорії: це мобільні програми (сервіси, магазини, ігри) на iOS та Android та мобільні підписки — коли оплата за послугу (найчастіше надання якогось контенту) списується з рахунку мобільного оператора. Мобільні підписки — малопопулярний вид послуг, у цьому сегменті досить багато фрода (найчастіше він йде через wap-клік — коли користувач випадково натискає на банер/переходить за посиланням, і несподівано сам підписується на платний контент, який йому не цікавий). Наша ж увага сьогодні буде зосереджена на офферах мобільних додатків і на тому, як лити трафік на них.

У сегменті e-commerce у партнерських мережах зустрічаються такі категорії мобільних офферів:

Ігри.

Ігри користувача, в які можна грати як онлайн, так і в офлайні, з друзями та одному. Це основний споживач трафіку від веб-майстрів.

Читайте також: Справжній заробіток в інтернеті

Утиліти.

Браузери, клінери, антивіруси, хмарні сховища, провідники, лаунчери та багато інших – додатків, які спрощують та оптимізують процес керування смартфоном, допомагають убезпечити його від шкідливих програм та заощадити ресурси пам’яті та енергії.

Шопінг-додатки.

Це програми великих інтернет-магазинів, які вирішили не обмежуватися мобільною версією сайту, а створили повноцінний продукт для максимально зручного здійснення онлайн-покупок.

Таксі.

Програми-агрегатори таксі-служб, сюди ж можна віднести поширені зараз служби каршерингу.

Інше.

Програми, які становлять малу, але важливу частку рекламодавців: вивчення англійської мови, VPN, доступ до книг, фільмів, музики та багато інших.

Онлайн заробіток на іграх

За що платять рекламодавці?

Trial subscription — підписка на безкоштовний пробний період. Найчастіше зустрічається у додатках у сегменті освіти або продажу ліцензійного контенту (кіно, музика, книги). Зазвичай, за умовами передплати для доступу до безкоштовного контенту, користувач повинен прив’язати дані своєї банківської картки до програми. Після закінчення пробного періоду з користувача починає списуватися сума оплати за повноцінне використання сервісу. Тим не менш, відписатися та відв’язати карту користувач може у будь-який момент.

Реєстрація всередині програми. В основному за цією схемою працюють додатки в сегментах таксі, каршеринг, доставка їжі, ігри та багато інших. Тут схема вже складніша: користувачеві потрібно не просто встановити додаток, але ввести свої дані для повноцінної реєстрації і часом навіть пройти верифікацію (наприклад, пред’явити права водія для перевірки службою короткострокової оренди автомобілів, тобто каршерингу). Відповідно, установок тут більше, ніж реєстрацій, але це й зрозуміло – це наступний крок у вирві конверсії.

CPA (Cost per Sale) – оплата за продаж, зазвичай це відсоток від замовлення. З цією схемою працюють шопінг-додатки, тут веб-майстер отримує винагороди від оформленого оплаченого доставленого замовлення (за аналогією зі стандартними e-commerce офферами).

Звідки гнати трафік?

Соціальні мережі – таргетована реклама.

Ми говоримо про рекламу у додатках Facebook, Instagram. За рахунок того, що соціальна мережа знає версію мобільної платформи, вік користувача, стать та інші соціально-демографічні показники, націлення на цільову аудиторію буде дуже точним. Оскільки рекламодавець сам пише про переваги своєї ЦА і її опис, веб-майстру залишається тільки виставити ці параметри в рекламному кабінеті і запустити оголошення.

Соціальні мережі пабліки.

Тут немає можливості так точно таргетуватися на версії операційної системи та потрібний вік, але можна вручну подивитися на статистику аудиторії групи/спільноти/паблік та вирішити для себе, наскільки вона підходить під ваші потреби. Ця модель має на увазі арбітраж трафіку (тобто купуємо трафік дешевше в пабліку або групі, а продаємо дорожче рекламодавцю).

Мобільний веб-трафік із сайтів.

Це сайти веб-майстрів, на які користувачі приходять із пошукових систем, пабліків ФБ та інших ресурсів. Пошуковий трафік – найдешевший у порівнянні з рештою, тому кожен новий користувач обходитиметься дедалі менше, але тут теж можуть виникнути проблеми з націленням. Головне – не забудьте оптимізувати свій веб-сайт для мобільних пристроїв, інакше відвідувач залишить ваш ресурс ще до того, як побачить інформацію про оффер.

Читайте також: Онлайн заробіток без вкладень

Мобільний веб-трафік із рекламних мереж.

Там представлені такі формати, як банери, поп-андери та поп-апи, клікандери, фулскрини, і можна вибрати, кому показуватиметься реклама: тільки на десктопи, тільки на мобільні пристрої або одразу скрізь. Врахуйте, що не всі рекламодавці вітають такі види трафіку – він часто дратує користувачів, і нерідко вони таким чином натикаються на wap-клік. Тому дивіться опис оффера і дозволені канали трафіку.

Мережі мобільної реклами inapp.

Це рекламна мережа, у якої майданчиками для розміщення є мобільні програми, в які вставляються рекламні банери та ролики. Наприклад, банер може з’явитися після проходження рівня або користувач може отримати додаткові одиниці ігрової валюти за перегляд рекламного ролика. Трафік із них хороший тим, що може таргетуватися на версію пристрою, а також цілеспрямовано заточений на мобільні пристрої.

Відео блоги.

Twitch і YouTube, куди викладаються огляди мобільних ігор та програм. Вони добре конвертують як безкоштовні, так і платні програми: користувач може подивитися заздалегідь, що він встановлюватиме на свій смартфон, а значить веб-майстру буде простіше досягти KPI. На наш досвід відеоблоги – один з найефективніших форматів на ігрових офферах не тільки для десктопу, але і для мобайла. Головне – не забувайте ставити SubID мітки.

Інше.

Тут у нас знаходяться віджети додатків, трафік з пуш-повідомлень, месенджери – всілякі канали, які можна використовувати як самостійно, так і у зв’язці з іншими майданчиками.

Як вам такий онлайн заробіток на іграх, цікаво?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version