Сайти для заробітку

Сайти для заробітку

Хочу розповісти про найпростіші та найпопулярніші сайти для заробітку без вкладень та особливих навичок. Починаємо з буксів, де можна отримувати центи за перегляд реклами в режимі серфінгу. Таких сайтів вистачає скрізь, дохід на них не найбільший, проте легкий і без вкладень. Крім серфінгу, деякі платформи мають додаткові категорії з легкими завданнями.

Список сайтів які розглянемо:

  1. Ysense
  2. Neobux
  3. Ptcshare
  4. Twickerz
  5. Gptplanet
  6. Optimalbux
  7. Familyclix
  8. Myfreeshares
  9. Scarlet-clicks
  10. Wadojooo

Трапляються ресурси з реєстраціями за гроші, платними опитуваннями. Також передбачено дохід за партнерською системою, у тому числі оренда рефералів. Такі майданчики навряд чи вас озолотять, але вони допоможуть вам освоїтись, підтягнути англійську мову, протестувати гаманці тощо.

Ysense – один із найстаріших сервісів для заробітку. Реєстрація за нашим партнерським посиланням: https://cutt.ly/m2KvObX Працює вже більше 10 років, зазнав багатьох змін, у тому числі й назва. Спочатку надавав можливість перегляду платної реклами.

Наразі вже став універсальним проектом, де є серфінг, перегляд роликів, проходження опитувань, встановлення додатків, реферальна система. Замовити виплату можна від 5 чи 25$ залежно від способу виведення грошей або від 5$ купонами для покупок в Amazon.

Neobux – ще один перевірений та стабільний американський букс. Також успішно працює понад 12 років, платить за серфінг та завдання. Надається спеціальне розширення для браузера, щоб не пропускати доступну рекламу. Є партнерська програма, оренда рефералів, преміум акаунти. Мінімальна сума на виведення всього 2$. Щоб не втратити обліковий запис, потрібно відвідувати сайт не рідше ніж раз на два місяці.

Ptcshare – це один з досить цікавих і перспективних сайтів. Стартував у 2019 р. і активно набирає популярності. Основний дохід можна отримати з перегляду реклами та інших кліків. Можна реалізувати заробіток за кількома стратегіями.

Можливо багато хто тут починатиме виконавцем без вкладень, але також є варіанти вигідно інвестувати. Проект цінує та заохочує активність учасників, і навпаки. Виведення на валютні та криптогаманці.

Twickerz також є розкрученим довгожителем. На цьому сайті пропонується заробіток на серфінгу рекламних посилань, перегляді роликів, реєстраціях, іграх, оренді партнерів. За перегляд одного рекламного сайту тривалістю до 1 хвилини можна отримувати до 10 центів. Для виведення коштів є кілька гаманців, мінімалка 1.50$.

Gptplanet – відомий рекламний проект для підробітку на серфінгу, реєстраціях, оренді користувачів сайту. За прямих рефералів нараховує 100% їх доходу. За кожен перегляд рекламної сторінки платить користувачам по 1 центу та більше. Замовити виведення грошей можна починаючи з 1$, ще можливе виведення грошей на криптовалютний гаманець.

Optimalbux – стабільний букс від відомого адміна, вже третій проект цієї команди. Запущено у 2018 р., дохід з оренди рефералів до 66%. Багато реклами для серфінгу, від 0,001$. Є платні опитування та інші завдання плюс заробіток на акціях. Можна знайти багато різних відгуків про сайт. Виплати доступні від 5$ на кілька основних платіжних систем, включаючи криптогаманці.

Сайти для заробітку

Familyclix – це надійний закордонний онлайн рекламник, стартував у 2014 р. Тут завжди можна знайти десятки оплачуваних оголошень. На регулярній основі працює програма бонусів для всіх виконавців. Виплати можна робити після накопичення 2$.

Myfreeshares – це найстаріший сервіс, що стабільно працює вже з 2005 року. Є всі стандартні категорії для підробітку, доступний серфінг, рекламні відео, платні реєстрації. Мінімалка починається з 10$, можна інвестувати в акції проекту.

Scarlet-clicks.info – також досить розпіарений американський букс зі стабільними виплатами. Почав працювати з 2009 р. Тут завжди можна знайти багато рекламних оголошень або завдань. Виводити гроші можна заробивши 2$, на платіжки PayPal або на криптовалютний гаманець.

Читайте також: Ідеї для бізнесу в інтернеті

Wadojooo – досить відомий німецький проект. Основний прибуток можна отримати за перегляд рекламних посилань. Також ним багато хто користується для реклами своїх майданчиків. Є партнерка, оренда рефералів та платні акаунти. Замовити виведення грошей можна від 6$.

Як вам такі сайти для заробітку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *