Як заробити гроші в інтернеті на кліках

Сьогодні розповім, як заробити гроші в інтернеті на кліках в Необукс. Щоб трохи розвантажити статтю, то одразу попереджаю, що за рефералами, завданнями та правильною стратегією будуть окремі матеріали. Проект досить об’ємний і щоб розповісти всі його секрети, можна випускати цілу книгу, а може навіть і не одну! Якщо раптом з’явилися питання і чи не знайшли відповіді, то пишіть у коментарях і на їх основі доповнюватиму цю публікацію. А поки що почнемо з основ!

Як заробляти на Neobux

Отже, якщо ви новачок і раптом це взагалі ваш перший букс, як це було в мене, то потрапивши до свого особистого кабінету ви просто розгубитеся і навіть не знатимете, що тут робити. Половина таких користувачів просто закривають сайт і забувають про нього! Хоча насправді тут немає нічого складного.

Для початку варто сказати, що заробіток на Необукс є різноманітний. Ви можете зосередитися на одному з напрямків або використовувати всі доступні можливості. Давайте їх озвучу і коротко опишу для початку.

View Advertisements (Перегляд реклами). Тут щодня потрібно переглядати доступні рекламні посилання. Платять за них звичайним користувачам по 0,001 $. Є, так би мовити, «обов’язково» – 4 посилання на день. Бувають і дорогі посилання вартістю 0.005$, 0.01$ і 0.02$. Але їх потрібно ловити і не завжди встигаєте їх виконати. Загалом це займає хвилин 10 на день.

Neobux AdPrize. За кожне переглянуте посилання дається 4 квитки. Це така ж реклама, тільки виглядає швидше та безкоштовно. Але при цьому ви маєте шанс виграти приз. Для звичайних користувачів тут буде основний дохід. Виграти можна поінти від 10 до 10 000 (це внутрішня валюта сайту за яку можна продовжувати рефералів і придбати Голд), гроші (від 25 центів до 50 доларів) та Голд (річний преміум акаунт ціна якого 90 доларів, під час знижок мінімум 70 $) . Якщо по ним переходити регулярно, хоча б від 60 квитків на день, то на місяць має капати призів мінімум на кілька доларів. Це я на основі свого досвіду. Особисто вже вигравав два рази Голд, а з грошей поки що 10 доларів одним призом.

Прямі реферали (Direct referrals). Це найефективніший, але й складний спосіб, як заробити на Neobux, причому навіть без вкладень. Реферал це людина, яка зареєструвалася на сайті за вашим унікальним посиланням. З нього ви отримуєте пасивний дохід (якщо самі натискаєте свой «денний обов’язковий ліміт », який складається з 4 рекламних посилань).

Орендовані реферали (Rented referrals). А це реферали, які ви купуєте за гроші у адміністратора сайту. Тут потрібні вкладення, спеціальна тактика, знати тонкощі сайту тощо.

Mini Jobs. Це виконання завдань. Тут є кілька своїх нюансів. Потрібно насамперед зареєструватися на Figure Eight (раніше відомий як CrowdFlower). Для роботи в цій секції треба трохи знати англійську або вміти користуватися онлайн-перекладачем, щоб розуміти, що від вас хочуть. Адже якщо завдання буде погано виконане, то вам відмовлять у його оплаті та ще й знизить рейтинг. А чим вищий рейтинг, тим більше завдань і значить більше зароблятимете на проекті.

Surveys. Це оплачувані опитування.

Coin offers. Ще одна секція із завданнями. Але тут платять не грошима, а “Койнами (Coins)”. Це ще одна валюта буксу. Тільки на відміну від поінтів її можна конвертувати в гроші, причому чим більше монет, тим вигідніший курс обміну.

Games. Тут знаходяться розділ з іграми, за які ви отримуєте символічну оплату в 0,001$. У цьому треба виконувати певні вимоги. Мінімум 2 хвилини, дограти до кінця та натиснути кнопку «Продовжити» або тп. Загалом, як заробіток на Neobux цей спосіб не розглядайте!

Отже, як заробити на Необукс я розповів. Далі розглянемо докладніше «щоденну обов’язковість», що складається з перегляду реклами та займає щонайменше 2 хвилини вашого часу.

Як заробити гроші в інтернеті на кліках

Отже, почнемо із перегляду рекламних посилань. Зверху ми маємо меню, там шукайте перший розділ «View Advertisements». Заходьте до нього. 

Фіолетові та чорні посилання це «міні-реклама». Вони швидко завантажуються і за них дають мінімальну оплату + 4 квитки.

Посилання помаранчевого кольору є вашим «обов’язковим лімітом», якщо їх не виконувати, то вам не нараховуватиметься дохід з прямих і орендованих рефералів. У мене пакет ГОЛД, тому мені дають не 4 а 9 посилань щодня та за кожну платять за центом!

До речі, ще бувають зелені (з оплатою 1 цент) та сині реклами (з оплатою 2 центи). Зустріти їх можна нечасто + вони швидко закінчуються, тому якщо їх бачите, то клацніть насамперед!

Знизу праворуч ви побачите, як запустити Адприз (синя кнопка із цифрою 8). Я вже переглянув 2 помаранчеві реклами, тому мені нарахували 8 квитків. Пам’ятайте, що вони дійсні лише дві години, потім згоряють!

Щоб почати перегляд, потрібно натиснути на рекламу і тоді в ній з’явиться «червона крапка» (захист від автоклікерів). Його також можна побачити на знімку зверху (3 помаранчева реклама). А перші 2 помаранчеві вже переглянуті мною, тому вони сірі!

Натискайте на це червоне коло і в новій вкладці почнеться перегляд реклами. Зверху в логотипі сайту замість літери «О» буде шкала завантаження.

Важливо знати та пам’ятати

Бан за неактивність. Вже писав раніше, але тут доречно ще раз нагадати. Якщо зареєструвалися, але не зробили жодного кліка за 3 дні, то ваш обліковий запис видалять. Також якщо 30 днів не проявляти активності, то обліковий запис теж заморожують і через 60 днів видаляють.

Мобільні пристрої. Заборонено дивитися рекламу з планшетів, смартфонів та інших мобільних пристроїв. Тільки ноутбук чи комп’ютер! За це порушення слідує бан!

Проксі та автоклікери. Підміна свого айпі через VPN та проксі сервера також караються баном облікового запису. Аналогічно і через використання автоклікерів та іншого хакерського софту.

Один комп’ютер – один обліковий запис. Не думайте створювати більше одного облікового запису. Усі вони одразу будуть автоматично забанені. З цієї причини не рекомендую входити до свого облікового запису з чужих комп’ютерів. А то, наприклад, захочете зробити друга або колегу по роботі своїм рефералом і зайдете і покажіть, що і як. А він потім зарікається і вас двох відразу забанять.

 Час сервера. Зверніть увагу, що вгорі (перед початком рекламних посилань) є повідомлення про час оновлення посилань і поточний час сервера.

Читайте також: Сайт для заробітку на кліках

AdAlert. На Необукс є спеціально додаток для браузерів. Воно дозволяє оперативно дізнаватися про появу нових рекламних посилань, завдань, опитувань тощо. Якщо ви серйозно налаштовані працювати і часто знаходитесь на комп’ютері, тоді рекомендую його встановити. Буде окрема стаття, як це зробити. До речі, AdAlert допоможе ловити дорогі посилання по 0,05 $, 1 і 2 центи. Адже посилання можуть з’являтися будь-коли. Тепер ви знаєте як заробити гроші в інтернеті на кліках, звісно є набагато вигідніші напрями заробітку але якщо вам це цікаво як перший досвід, тоді ласкаво просимо))

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version