Яка є робота онлайн без вкладень

Робота онлайн без вкладень

Якщо вас цікавить робота онлайн без вкладень, вітаємо, у вас є шанс відірватися від звичайної офлайн роботи до більш перспективного заробітку. В даній статті ви дізнаєтеся про фріланс біржі, де можна винувати як просту роботу так і складну для якої потрібні знання і досвід.

Список бірж:

  1. UpWork
  2. Mturk
  3. Lionbridge
  4. Guru
  5. Fiverr
  6. Freelancer
  7. Zirtual

Розглянемо кожну з них більш детально.

UpWork.com – одна з найбільших бірж, де вже успішно працюють багато фрілансерів з України. Замовлення оплачуються за фактом виконаних робіт або з фіксованою вартістю за годину. Професійні фрілансери, зможуть відразу помітити, наскільки разів відрізняються розцінки.

Для старту доведеться пройти верифікацію з наданням документів адміністрації біржі. Тут можна подавати обмежену кількість заявок на виконання замовлень близько 30 на місяць.

Mturk.com – унікальний ресурс від відомої компанії Amazon. За останні роки став найбільшим краудсорсинговим майданчиком у світі. У сервісі потрібно виконувати різні задачі. Наприклад моніторити контент в інтернеті та адміністрування соцмереж.

Новачок може розраховувати на оплату в кілька доларів на день. З часом, вам будуть надходити дорожчі завдання, можна буде розраховувати на щоденний дохід близько 50 доларів і більше.

Lionbridge.com – ще один сайт для роботи, що виділяється довгою модерацією виконавців. Після успішного прийняття, відкриється доступ до вільних вакансій. Середня зайнятість працівників трохи більше половини робочого дня. Пропонується відносно простий підробіток.

Потрібно оцінювати запити з пошукових систем, транскрибація аудіо та відео, аналіз онлайн карт та маршрутів. Для кожного типу доручень є докладні інструкції та техпідтримка. Щомісячна оплата 100–300 євро.

Guru.com – досить велика закордонна біржа, з неї фрілансери вже вивели понад 210 млн. доларів. Є багато напрямків з різною роботою, особливим попитом у цьому сервісі користуються веб-розробники, адміністратори, перекладачі. Усього тут можна знайти понад 150 напрямків замовлень.

Робота онлайн без вкладень

Тут платять виконавцю фіксовану суму за кожну годину роботи. Почати заробіток можна на стандартному акаунті, потім можна перейти на платний, з розширеними привілеями.

Fiverr.com – тут також фрілансери розміщують послуги за фіксованою вартістю від 5$. На біржі постійно спостерігається високий попит на якісних виконавців, тому багато дрібних замовлень.

Зазвичай на завдання з мінімальною вартістю йде не більше одного-двох годин. Комісія платформи складає 20%, таким чином на цьому сайті реально заробляти понад 1000$ на місяць.

Freelancer.com – це найбільша біржа фрілансу, яка за останні роки роботи поглинула вже кілька інших дрібних майданчиків, має також відомий вітчизняний аналог. Але на американській версії виконавець може брати дорожчі замовлення.

Тут найбільш популярні фахівці в IT і SEO. Тут працюють кваліфіковані фахівці з усього світу, тому у фрілансерів-початківців можуть виникнути труднощі з високою конкуренцією.

Zirtual.com – тут на вас будуть покладені досить складні та відповідальні завдання. Наприклад, взаємодія з клієнтської базою, проведення рекламної кампанії, ведення груп у соцмережах, маркетинг, складання шаблонів для розсилки, обробка зображень. Тобто це майданчик для повноцінної роботи. Хоча така робота і складна для новачка, є всі шанси її отримати з першого разу. Середня оплата близько 5-10$ за годину.

Utest.com – один з найбільших сервісів для онлайн заробітку доларів без вкладень на тестування різних сайтів у мережі, мобільних програм, програмного забезпечення для комп’ютерів і т.д. Перед роботою потрібно буде пройти безкоштовні тести.

Вони досить прості, зроблені навчанням виконавців, до них є докладні інструкції. Дохід виконавця на проекті регулярно підвищуватиметься зі зростанням рейтингу.

Читайте також: Як реально заробляти в інтернеті

Всі перелічені ресурси досить популярні, на них завжди багато замовників і спочатку немає сенсу шукати додаткові біржі. Для новачків буде корисно занижувати ціни, а відповідальні виконавці часто знаходять постійних роботодавців. Як бачите робота онлайн без вкладень дійсно є і тепер ви знаєте як реально заробляти в інтернеті, читайте також інші наші статті про заробіток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *