Заробіток на сайті Presearch

Заробіток на сайті

Presearch – пошукова система на блокчейні Ethereum, заробіток на сайті в токенах за те, що ви ним користуєтеся. Жодних вкладень, ви шукайте необхідну інформацію і отримуєте за це токени.

Пошуковик Presearch: що це і як працює

Пошукова система Presearch (PRE) запустилася у бета-форматі у 2017 році під керівництвом Коліна Папі. Він досліджував шляхи створення пошуковика, який міг би стати конкурентом Google, що має свою відмінну рису. Для цього ним була розроблена система винагороди за використання та розвиток платформи для вебмайстрів. На момент запуску – це була єдина пошукова система, яка працює за таким принципом.

Presearch платить власні токени Presearch за те, що ви ним користуєтеся. Такий підхід дозволяє монетизувати ваші дії в мережі та отримувати пасивний дохід у вигляді крипти. Проект має майже 4 мільйони користувачів і більше 5 мільйонів пошукових запитів в місяць.

Заробіток на сайті

Основне завдання творців проекту полягає в тому, щоб Presearch використовували як основну пошукову систему, а не як спосіб заробітку. Тому винагороду можна отримати лише за 30 пошукових запитів на день.

Команда Presearch створила свою програму на Android і iOS, щоб користувачі могли встановити пошукову систему, як на комп’ютері, так і мобільному телефоні.

Мобільна версія пошуковика Presearch

Раніше в пошуковій системі була система, яка давала кожному користувачеві свій рівень від 0 до 10. Де рівень 0 – це людина, яка використовує сервіс виключно як спосіб заробітку і ніяк не бере участь у розвитку проекту. Таким користувачам було недоступне виведення коштів. Рівень 10 – ви користуєтеся майданчиком так, як і було задумано авторами, вам доступне 100% виведення коштів.

У березні 2022 року вийшов апдейт, в якому прибрали систему рівнів. Тепер аналітики з Presearch вручну опрацьовуватимуть кожен запит на виведення коштів. Ці перевірки допоможуть ідентифікувати користувачів щодо їх активності та покращити систему виплат на платформі.

Про токени PRE

Заробіток на сайті

Токени PRE – основна валюта пошукової системи Presearch, яку можна обміняти на Біткоїн та Ефіріум. Токеноміка PRE виглядає так:

  1. Загальна пропозиція токенів: 500 000 000 PRE
  2. Ринкова капіталізація: $39,206,679

Як застосовуються токени PRE:

  • Винагороду користувачів за пошук через Presearch;
  • Заохочення за залучення нових користувачів у проект – реферальна система;
  • Винагорода операторів вузлів (Nodes) за надання обчислювальних ресурсів та допомогу у забезпеченні безпеки мережі;
  • Стейкінг (майнінг без вкладень) токенів рекламодавцями для відображення оголошень з ключовими словами.

Заробіток на сайті Presearch

Для того, щоб почати заробляти токени в Presearch, необхідно зареєструвати обліковий запис, натиснувши кнопку “Join Presearch!”. Після реєстрації користувач отримує 25 токенів “PRE”.

Винагороди у пошуковику

Для того, щоб отримувати токени, потрібно використовувати Presearch. Пошуковик можна поставити “Основним за замовчуванням” або додати до “Закладки” для швидкого використання.

На день можна заробити до 2,4 токена PRE, з урахуванням обмеження у 30 запитів, які оплачуються. Пошуковцем можна буде продовжити користуватися навіть досягнувши добового максимуму, але прибуток від цього вищий не стане.

За кожні 1000 токенів ви отримуватимете $100 (курс PRE=$0,10).

Реферальна програма Presearch

Збільшити заробіток у Presearch можна за рахунок рефералів. Ви запрошуєте користувачів, а пошуковик платить вам за це токени. За кожного запрошеного за реферальним посиланням користувача ви можете отримати 25 токенів PRE, але за умови, що реферал зможе заробити 50 токенів за 30 днів.

Рефералів можна набрати двома способами:

Поширити реферальне посилання. Якщо у вас є свій блог, канал або велика аудиторія в будь-якій популярній соцмережі, можна поділитися посиланням на пошукову систему зі своєю аудиторією.

Накрутити. Простим способом є накрутка рефералів. Накрутка здійснюється з використанням популярних антидетект браузерів але це ризиковано.

Виведення коштів з Presearch

Мінімальна сума виведення з облікового запису – 1000 токенів на 90 днів. На сайті etherscan.io можна переглянути статистику з останніх виведень користувачів.

Щоб не було проблем із виведенням коштів, необхідно обережно підходити до виконання пошукових запитів. Те саме стосується і методів накрутки, важливо вибудувати інтервал між запитами, щоб мережа не ідентифікувала обліковий запис, як бота.

Токен PRE торгується на KuCoin, Uniswap та інших популярних криптобіржах. Для виведення коштів необхідно підтвердити дію через пошту. Після цього перевести токени в біткоін. Потім, у розділі обміну, вибрати валюту та переказати гроші. Кошти з Preaserch виводяться протягом 72 годин. Користувачі часто пишуть, що перекази відбуваються протягом 48 годин. 

Переваги Preasearch

Перспективний проект. Шанувальники пошуковика може брати активну участь у проекті, використовуючи чат-групи пошукової системи, а також додавати зміни до вихідного коду в репозиторій.

Децентралізованість. Децентралізованість пошукача у тому, що він виконує самі функції, як і стандартна пошукова система, але не матимуть єдиної точки управління.

Покращені результати пошуку. Presearch Engine пропонує результати в пошуковій видачі, які не поступаються системі Google та іншим світовим пошуковикам. Згодом він доповнює дані через пакети спільноти, що робить ці результати ще кращими.

Конфіденційність. На відміну від Google, Presearch захищає конфіденційність. Він не відстежує дії користувача та не зберігає пошукові запити. Запити обробляються анонімно-децентралізованою мережею.

Читайте також: Реальний заробіток без вкладень

Нагороди. Учасники спільноти Presearch отримують винагороду за те, що користуються пошуковою системою. Платформа розглядає нові можливості нагород у перспективі.

Новий вид рекламної моделі. Presearch створив вигідні умови для рекламодавців. Вони можуть прив’язати токен PRE до ключового слова. Той, хто поставить більше токенів, буде ранжуватися вище в пошуку.

Висновок

Пошуковик Presearch намагається створити конкуренцію Google, але не збираючи даних про користувачів. Майже щотижня команда Presearch пише про нові показники майданчика та апдейти. Проекту вже 5 років, а вартість токена становить $0,10. З грудня його вартість впала майже вчетверо. Але пасивний дохід, як і раніше, може становити близько $100 на місяць. Аналітики прогнозують, що Presearch може зрости до $3,16 до 2030 року, якщо команда продовжить роботу в тому ж темпі і удосконалюватиме сервіс. Заробіток на сайті Presearch розглядається як спосіб невеликого пасивного доходу лише за пару хвилин на день, але якщо використовувати додаткові інструменти – можна збільшити прибуток. Удачі та профіту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *