Заробіток в інтернеті 16 років на YouTube та моментах з фільмів

Заробіток в інтернеті 16 років

Заробіток в інтернеті 16 років цілком реальний, на YouTube є канали, які робляться не для отримання грошей з монетизації та іншого, вони робляться для збору великої кількості трафіку, так як у них авторські права завжди забирають монетизацію в бік правовласника матеріалів.

Вам потрібно взяти і придумати свій концепт, наприклад уривки діалогів, або якийсь епічний, крутий, смішний і так далі момент.

Є канали які зовсім маленькі, оскільки вони відносно свіжі і у них довіра YouTube трохи знижена, ніж до тих, хто створений давно, але це не означає те, що ви не можете взяти і повторити.

Монетизувати весь цей вхідний трафік можете різними способами, можете наприклад підключити фінансовий оффер від якогось банку або збирати донати на підтримку проекту, переливати трафік у Telegram канал, зі сценами 18+ та 21+ наприклад (жорстокі чи сексуальні, тому що таке YouTube не пропустить). Це можна робити для подальшого продажу реклами у вашому Telegram каналі. Також можете переливати на свої сайти, на яких вже буде багато партнерських посилань та контекстна реклама.

Заробіток в інтернеті 16 років

Потім вам потрібно завантажувати фільми (торрентом або ще якось), головне щоб не було водних знаків. Далі берете програму для монтажу і вирізуєте моменти з цього кіно, підписуєте їх і з тегами, що відповідають цьому жанру, і публікуєте на YouTube.

Спочатку у вас результату практично не буде, але якщо ви робитимете це щодня, то після 2-3 тижнів ви самі побачите, як перегляди зростуть у рази, плюс і підписники будуть додаватися.

Читайте також: Свій бізнес ідеї

Як вам такий заробіток в інтернеті 16 років? Всім дякую за увагу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *