Заробіток в інтернеті 16 років на YouTube та моментах з фільмів

Заробіток в інтернеті 16 років цілком реальний, на YouTube є канали, які робляться не для отримання грошей з монетизації та іншого, вони робляться для збору великої кількості трафіку, так як у них авторські права завжди забирають монетизацію в бік правовласника матеріалів.

Вам потрібно взяти і придумати свій концепт, наприклад уривки діалогів, або якийсь епічний, крутий, смішний і так далі момент.

Є канали які зовсім маленькі, оскільки вони відносно свіжі і у них довіра YouTube трохи знижена, ніж до тих, хто створений давно, але це не означає те, що ви не можете взяти і повторити.

Монетизувати весь цей вхідний трафік можете різними способами, можете наприклад підключити фінансовий оффер від якогось банку або збирати донати на підтримку проекту, переливати трафік у Telegram канал, зі сценами 18+ та 21+ наприклад (жорстокі чи сексуальні, тому що таке YouTube не пропустить). Це можна робити для подальшого продажу реклами у вашому Telegram каналі. Також можете переливати на свої сайти, на яких вже буде багато партнерських посилань та контекстна реклама.

Потім вам потрібно завантажувати фільми (торрентом або ще якось), головне щоб не було водних знаків. Далі берете програму для монтажу і вирізуєте моменти з цього кіно, підписуєте їх і з тегами, що відповідають цьому жанру, і публікуєте на YouTube.

Спочатку у вас результату практично не буде, але якщо ви робитимете це щодня, то після 2-3 тижнів ви самі побачите, як перегляди зростуть у рази, плюс і підписники будуть додаватися.

Читайте також: Свій бізнес ідеї

Як вам такий заробіток в інтернеті 16 років? Всім дякую за увагу!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version